Szkolenia zamknięte

Od wielu lat specjalizujemy się w organizowaniu i realizacji szkoleń dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Jeżeli chcą Państwo podnieść kwalifikacje zawodowe swoich pracowników, jesteśmy dla Państwa idealnym partnerem w realizacji tego procesu.

Wiemy, że każde szkolenie wymaga oddzielnego podejścia – zarówno od strony merytorycznej (indywidualnie skrojony program, metody realizacji, świetnie przygotowany wykładowca), jak i technicznej – organizacyjnej (m.in. termin i miejsce realizacji szkolenia).

Z przyjemnością dostosujemy do Państwa wymagań program, miejsce, termin i czas trwania szkolenia tak, aby w jak najmniejszym stopniu kolidowało ono z obowiązkami pracowników. Spośród prawie 200 współpracujących z nami wykładowców do realizacji wybranego programu zaproponujemy eksperta, który swoim doświadczeniem zawodowym, posiadaną wiedzą i najwyższymi kwalifikacjami dydaktycznymi sprosta Państwa oczekiwaniom.

W trakcie ustalania szczegółów dotyczących organizacji i realizacji szkolenia istnieje również możliwość negocjacji ceny. Odpłatność za szkolenie zależy od wielu czynników (czas trwania, liczba uczestników, miejsce szkolenia, liczba oraz jakość usług dodatkowych), dlatego ustalając wartość konkretnej usługi, jesteśmy w stanie dostosować się do Państwa sugestii.

Chętnie odpowiemy na Państwa zapytanie, przygotowując ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb i wymagań.

Prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem formularza zapytania lub telefonicznie.

Dodatkowe informacje

Katowice

Beata Grzebieniewska, Agnieszka Nawrat
tel.: 32 251 68 34

Warszawa

Katarzyna Terebus, Małgorzata Migas
tel.: 22 827 05 67
kom. 600 925 179